Snowcell (Hollywood Bakımı)

Sizi Arayalım
Bilgilendirelim

Cilt bakımda sıklıkla kullanılan ve kimyasal içerikleri ile etki eden peelingler cildin en üst tabakasında hasar görmüş bölümleri soyarak etkisini gösterir. Bu yöntem ile ciltteki kusurlar ortadan kalkarken, yan etkileri olarak ise cildin hassaslaşmasına ve epidermisin incelmesine sebep oluyor.

Enzim peeling yönteminde ise ciltte lekelenmeye neden olan enzim baskılanarak, cilt renginin açılmasına izin veriliyor.

Bu nedenle ciltte diğer peelinglerden daha etkili sonuçlar veriyor.

Snowcell’in, soyucu etkisinin minimum olması sebebiyle, bu bakım sonrasında kadınlar günlük yaşantılarına hemen dönebiliyorlar.

Snowcell bakımının ardından, uygulanan serum ile de cildin nemlenmesi sağlanıyor ve büyüme faktörleri peptitler ve antioksidan içerikler ile cildin bakımını tamamlanarak, cildin temel yapılandırılması sağlanıyor..

Hollywood ünlülerin tercihi olan bu bakım önemli bir davet, nikah ve bunun gibi özendiğiniz bir zaman öncesi 5 ayrı fonksiyonu ile sizi hızla hazırlayacak:

1) renk açma yapar

2) cildi yeniler

3) kırışıklık onarımı sağlar

4) cildi besler

5) bağışıklığını artırır

Her seansı 40 dakika süren Snowcell içeriğindeki saf C vitamini, arbutin, glukosidaz, kojik asit, AHA peeling ile cildinizi daha parlak, daha nemli ve daha elastik bir hale getirir. Ginseng bileşenleri ve hint betaşi üzümü özütü cildinizin renginin ton ton açılmasında etkin rol oynar. Ayrıca ginseng kökü ferment filtratı cildin bağışıklığını artırır. Büyüme faktörleri cildinizin yenilenmesini sağlarken, peptidler ile anti-aging bakım yapar.

info@suevabeauty.com.tr           0212 322 61 12

Pazartesi  -  Cumartesi  09:30  - 19:30

  • Facebook - Black Circle
  • YouTube - Black Circle
  • Instagram - Black Circle

© 2019 by Sueva Beauty Her Hakkı Saklıdır

ylg3.png

İstanbul cad. Tan Sk. No:1 Kat:1 Kemer Corner Sitesi
İnci Blok  Göktürk - İstanbul
info@suevabeauty.com.tr
+90 212 322 61 12
+90 533 207 12 82

WhatsApp.png